whatsapp

Blog

Hızlı PVC Katlanır Kapı

Katlanır Hızlı PVC kapılar, giriş ve çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda hızlı geçiş sağlar ve sağlam, güvenli ve konforlu çözümler sunar. Katlanır Hızlı PVC kapılar, farklı çalışma koşullarına kolayca uyum sağlamak için güçlü, uzun ömürlü ve yüksek performanslı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Katlanır Hızlı PVC Kapılar, mekanları koku, ısı, toz ve rüzgar gibi etkenlerden korur ve hijyenik bir ortam sağlar. Katlanır Hızlı PVC Kapılar, soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride tutar. Katlanır Hızlı PVC Kapılar, içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamda hava muhalefetine maruz kalsalar dahi sorunsuz bir şekilde çalışırlar ve uzun vadede sorunsuz olarak size hizmet vermeye devam ederler. Katlanır Hızlı PVC Kapı sessiz çalışır. İstenilen renk ve desende üretimi kolay olan Katlanır Hızlı PVC Kapılar, bakım ve temizliği açısından da oldukça avantajlıdır.

Katlanır Hızlı PVC Kapı modelleri genellikle binaların içini korumak için kullanılmaktadır. Binaların içi, dış hava koşullarından veya olası tehlikelerden korunmalıdır. Katlanır Hızlı PVC Kapılar bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra oldukça dayanıklı olan bu kapı modelleri kolay kolay deforme olmamakta, kullanım koşullarına uyarak kullanıldıklarında kullanım ömrü çok daha uzatılabilmektedir. Kullanım alanları gereği hızlı çalışması gereken bu kapılar hızlı hareket ettikleri için çabuk bozuldukları ya da kırılabilecekleri düşünülebilir ama aslında bu kapı modelleri tam da bu iş için üretildikleri için hızları ve dayanıklılıkları ile ön plana çıkmaktadır.
Katlanır Hızlı PVC Kapılarımızın tüm özelliklerini ve uygulama alanlarını keşfetmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Seksiyonel Kapı

Günümüzde kurulan bina ve garaj kapılarının büyük çoğunluğu seksiyonel kapılardır. Bunlar, kapının açılıp kapandıkça kıvrılıp eğimli bir yol izlemesini sağlayan menteşelerle birleştirilmiş dört veya beş yatay panelli kapılardır. Seksiyonel Kapılar dünyadaki en popüler bina ve garaj kapısı seçeneklerinden biri olarak daha çok kullanılmaktadır. Güçleri, emniyetleri ve güvenlikleri, popülerliklerini haklı çıkaran birçok avantajdan sadece birkaçıdır. Dikey olarak açılan ayrı bölümlerden oluşmaları nedeniyle 'Seksiyonel' kapılar olarak bilinirler.
Seksiyonel Kapılar çalışma sistemi olarak diğer kapılardan farklılık gösterir. Üzerindeki yaylar sayesinde motoru yormaz, manuel kullanımı en kolay olanlardır ve yoğun kullanıma uygundur. Üzerindeki mükemmel güvenlik sistemi sayesinde fabrika, depo gibi endüstriyel tesisleriniz güven ve konforu bir arada yaşayacaktır. Ayrıca poliüretan panel iç yapısı ile ısı tasarrufuna katkı sağlayacaktır. Seksiyonel Kapı Sistemleri'nin Seksiyonel Kapıları ile yerden tasarruf edin, şık ve güvenli konforun tadını çıkarın. Şimdi ücretsiz bir teklif isteyin!
İdeal Seksiyonel kapınızı bizimle birlikte yapılandırın ve avantajları kendiniz yaşayın!

Standart Rampa

Yükleme rampaları, fabrika girişleri, depo alanları, hipermarketler gibi yükleme alanlarında yükleme aracının zemine göre seviyesini ayarlamak için kullanılan sistemlerdir.

Standart Körük

Yükleme sırasında oluşabilecek enerji kayıplarını en aza indirmeyi ve stok alanınızı yağmur, kar, rüzgar, toz gibi istenmeyen materyallerden korumayı amaçlayan körük sistemleri, iş veriminizi ve kalitenizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Yükleme ve boşaltma yapılan alanı dış etkenlerden korumaya yardımcı, ısı kayıplarını önlemek için körüklerin oluşturduğu sistemde kullanılmaktadır. Depo ile kamyon arasındaki boşluklar nedeniyle ürünler olumsuz koşullardan etkilenebilir. Bu olumsuz etkiyi önlemek için yükleme körükleri kullanılır. En büyük avantaj, paradan ve zamandan tasarruf etmektir. Körük sistemleri, yükleme, boşaltma ve depolama sırasında araç ile mahal arasında hava geçişini engelleyerek oluşabilecek sorunlara en iyi çözümdür. Körük sistemleri, ısı dengesizliklerinden etkilenebilecek sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil, ilaç ve gıda endüstrisinde temizliğin, sıcaklığın ve nemin hassas olduğu kapalı ortamların korunmasında oldukça faydalıdır. Bu sektörlerde geri dönüşü olmayan zararların önüne geçer.

Sızdırmazlık ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü bulmanız için mevcut alanınızın yapısına ve ürün türüne göre farklı yapı ve fonksiyonlardaki körükler firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Aracın rampaya yanaşması ile birlikte sağ sol ve üst körük lastiklerinin kasa üzerine katlanması ile sızdırmazlık sağlayan basit ve kullanışlı bir ürünümüzdür.

Hızlı PVC Twinfold Kapı

Twinfold Hızlı PVC Kapılar aşırı rüzgarlı bölgeler için tasarlanmıştır. Twinfold Speed PVC modelini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, kendisini dikey olarak taşıyabilen yapısıdır. Mekanizma herhangi bir dikey donatı gerektirmeden kendi ağırlığını taşıyabilir. Kapı mevcut bir yapıya yatay olarak sabitlenirse rahat bir çalışma sergileyecektir.