whatsapp

Hızlı PVC Katlanır Kapı

  • Motor : Arçelik
  • Branda :Alman
  • İskelet Yapısı :Galvaniz Sac
  • Garanti :2 Yıl
  • Ürün Tipi :Endüstriyel
  • Güvenlik Sistemleri :Fotosel, Boy Fotoseli, Pnömatik, Acil Stop

Hızlı PVC Katlanır Kapı

Katlanır Hızlı PVC kapılar, giriş ve çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda hızlı geçiş sağlar ve sağlam, güvenli ve konforlu çözümler sunar. Katlanır Hızlı PVC kapılar, farklı çalışma koşullarına kolayca uyum sağlamak için güçlü, uzun ömürlü ve yüksek performanslı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Katlanır Hızlı PVC Kapılar, mekanları koku, ısı, toz ve rüzgar gibi etkenlerden korur ve hijyenik bir ortam sağlar. Katlanır Hızlı PVC Kapılar, soğuk zamanlarda ısıyı, sıcak zamanlarda serin havayı içeride tutar. Katlanır Hızlı PVC Kapılar, içerisinde bulunan özel galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamda hava muhalefetine maruz kalsalar dahi sorunsuz bir şekilde çalışırlar ve uzun vadede sorunsuz olarak size hizmet vermeye devam ederler. Katlanır Hızlı PVC Kapı sessiz çalışır. İstenilen renk ve desende üretimi kolay olan Katlanır Hızlı PVC Kapılar, bakım ve temizliği açısından da oldukça avantajlıdır.

Katlanır Hızlı PVC Kapı modelleri genellikle binaların içini korumak için kullanılmaktadır. Binaların içi, dış hava koşullarından veya olası tehlikelerden korunmalıdır. Katlanır Hızlı PVC Kapılar bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra oldukça dayanıklı olan bu kapı modelleri kolay kolay deforme olmamakta, kullanım koşullarına uyarak kullanıldıklarında kullanım ömrü çok daha uzatılabilmektedir. Kullanım alanları gereği hızlı çalışması gereken bu kapılar hızlı hareket ettikleri için çabuk bozuldukları ya da kırılabilecekleri düşünülebilir ama aslında bu kapı modelleri tam da bu iş için üretildikleri için hızları ve dayanıklılıkları ile ön plana çıkmaktadır.
Katlanır Hızlı PVC Kapılarımızın tüm özelliklerini ve uygulama alanlarını keşfetmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

HIZLI PVC KATLANIR KAPI MODELLERİ