whatsapp

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Günümüzde kurulan bina ve garaj kapılarının büyük çoğunluğu seksiyonel kapılardır. Bunlar, kapının açılıp kapandıkça kıvrılıp eğimli bir yol izlemesini sağlayan menteşelerle birleştirilmiş dört veya beş yatay panelli kapılardır. Seksiyonel Kapılar dünyadaki en popüler bina ve garaj kapısı seçeneklerinden biri olarak daha çok kullanılmaktadır. Güçleri, emniyetleri ve güvenlikleri, popülerliklerini haklı çıkaran birçok avantajdan sadece birkaçıdır. Dikey olarak açılan ayrı bölümlerden oluşmaları nedeniyle 'Seksiyonel' kapılar olarak bilinirler.

Seksiyonel kapılar çalışma sistemi olarak diğer kapılardan farklılık gösterir. Üzerindeki yaylar sayesinde motoru yormaz, manuel kullanımı en kolay olanlardır ve yoğun kullanıma uygundur. Üzerindeki mükemmel güvenlik sistemi sayesinde fabrika, depo gibi endüstriyel tesisleriniz güven ve konforu bir arada yaşayacaktır. Ayrıca poliüretan panel iç yapısı ile ısı tasarrufuna katkı sağlayacaktır. Seksiyonel Kapı Sistemleri'nin Seksiyonel Kapıları ile yerden tasarruf edin, şık ve güvenli konforun tadını çıkarın.
Şimdi ücretsiz bir teklif isteyin!
İdeal seksiyonel kapınızı bizimle birlikte yapılandırın ve avantajları kendiniz yaşayın!

Seksiyonel Fullvision Kapılar

Cam bölmeli Seksiyonel Fullvision Kapılar, bir binaya ek ışık getirmeye yardımcı olur. Bu tip kapılarda tüm yüzey Full Vision panellerden yapılmaktadır. Bunun avantajı, bina içinde daha doğal ışık ve içte ve dışta net bir görüntü kazanmaktır. Seksiyonel Fullvision Kapı, her binaya lüks bir görünüm kazandırır.
Tam güvenlikli ideal çözüm. Sıradışı ve çekici bir hafiflik ve güç kombinasyonunda mutlak bir teknik değer ve estetik etki sağlar. İç ve dış mekanların yüksek düzeyde görünürlüğünün önemli olduğu uygulamalar için idealdir. Seksiyonel Kapı Sistemleri'nden Seksiyonel Fullvision Kapılar ile aydınlık ve güvenli konforun tadını çıkarın.
Şimdi ücretsiz bir teklif isteyin!
İdeal Seksiyonel Fullvision kapınızı bizimle birlikte yapılandırın ve avantajları kendiniz yaşayın!

ENDÜSTRİYEL KAPI SANDVİÇ PANELLERİ